Co je to CUSTOMER MONITOR® (CM)

CUSTOMER MONITOR® je komplexní software, který významně zjednodušuje vzdálenou správu IT systémů. Zefektivňuje práci administrátorů, dáva přehled a argumenty jejich manažerem.

CDESK® je flexibilní helpdesk pro evidenci a účtování prací. Může se použít i samostatně, ve spoločnosti jakéhokoliv zaměření. Čtěte více o CDESK

 

co-je-to-cm.jpg

Díky Monitoringu víte v reálném čase zjistit co se děje s kterým počítačem nebo potřebnou službou, umíte si prohlédnout historii zaznamenaných událostí. Diagnostické CM nástroje vycházející z monitoringu a evidence umožní předcházet poruchám. Když už přijde na nejhorší, budete vědět zrealizovat opravu přesněji, za kratší čas.

Máme pro vás monitorované zálohování jaké potřebujete – od souborového až po kryptované obrazy celých disků bez nutného přerušení práce, podporujeme nativní i vmware vSphere a prostřednictvím lehké integrace podporujeme i jiné systémy. Potřebnou jistotu v zálohách vám v CM dá propracovaným vyhodnocováním logů, které zachytí každou chybu včetně zcela vynechaného zálohování.

Audit hardware a software – kromě softwarového auditu získáte skutečně detailní hardwarový přehled o konfiguracích vašich počítačů, včetně změny této konfigurace v čase, konfiguraci sítě, síťových zařízení, tiskáren a jiného hardwaru. Potřebujete například zjistit sériové číslo pevného disku nebo ověřit jeho stav?

Správa serverů a počítačů s CM bude již jednoduchou hračkou odkudkoliv na světě. S integrovaným nástrojem vzdáleného přístupu se snadno a bezpečně dostanete na plochu počítače, pomůžete si z CM portálu probuzením nebo potřebným restartem počítače, služby.

CM je osobní a dokáže se vám přizpůsobit. Můžete jej provozovat snadno pod vlastní doménou, s vlastními logy a texty nebo jej dokonce můžete mít celý u sebe.

Customer Monitor dokáže díky nasbíraným údajům vytvořit užitočné reporty – ať už pro management firmy, nebo pro IT techniky. O tyto údaje se můžete kdykoliv opřít při vašich rozhodnutích. Např. kvartální report o stavu zálohování vašich systémů nebo online dostupnost serverů.

CM je škálovatelný. CM má základní konfiguraci pro správu firem v segmentu malých firem, kladoucí důraz na efektivitu a snadnou správu. Zapnutím potřebných možností je konfigurovatelný do plnohodnotného nástroje pro poskytování služeb podle standardů ITIL.


Seznamte se blíže s hlavními vlastnostmi CM!

 


* CM nemonitoruje skryté uživatelské aktivity ani data soukromého charakteru.