Ceník

Výhodný Startovací balíček CM - PROMO nabídka

Startpack 5xPrem/Standard  + 10xHelpdesk
17,35 EUR za 1 měsíc bez DPH

 

 • Společný startovací balíček pro helpdesk i technické funkce. Pokud využijete jenom jeden z okruhů funkcí, využita sleva je až 50%
 • Balíček pro technické funkce obsahuje  5x instalaci C-Monitor v licenci Premium nebo Standard, což zajistí funkce jako jsou Monitoring, HW evidence, zálohování, SW audit, Vzdálený přístup atd.
 • Balíček pro helpdesk  obsahuje : flexibilní helpdesk s  neomezeným množstvím požadavků (ticketů) pro 10 vašich smluvních zákazníků nebo 20 nesmluvních zákazníků. 
  - Smluvní zákazník
  znamená, že je možné na něj účtovat přes CM váš paušální poplatek, počítat / přenášet smluvně odpracované hodiny a ostatní servis účtovat v různých sazbách.
  - Nesmluvní zákazník znamená, že je na něj v daném měsíci otevřený alespoň jeden požadavek nebo má otevřenou nesml. účetní objednávku pro počítání a účtování servisních prací v různých sazbách.
 • K tomu dostanete Společné funkce: 10x přístupový účet do CM.
 • Pokud využijete vyšší počet z některého z licenčních parametrů, budou zúčtovány dle ceníku příplatků níže. O spotřebě vás informuje online stránka "Kredit" uvnitř systému CM.
cennik.jpg

Pro ostatní ceny v režimu SaS (pronájem licence CM) a pro ceny licencí k samostatnému serveru umístěného ve vaší firmě nás kontaktujte