Mám zájem o CM

"Customer Monitor vám umožní získat konkurenční výhodu, nejen hotovými technickými řešeními, ale i úsporou času a rozšířením kvality a sortimentu vašich služeb. Začít využívat Customer Monitor je přitom opravdu velmi jednoduché a rychlé."

mam-zaujem-o-cm.jpg

Customer monitor je určen pro poskytovatele IT služeb, nebo pro firmy s vlastní IT infrastrukturou a vybudovaným IT oddělením. 

Kde začíť?
Na vyzkoušení CM se stačí zaregistrovat. Emailem obdržíte všechny instrukce jak dále postupovat. Pro funkce vyžadující C-Monitor klienta, si tohoto můžete stáhnout z Download stránky. Zkušební provoz bude fungovat 30 dní.

Pro získání specifických informací, si objednejte prezentaci CM. Věříme, že názorná ukázka možností CM pomůže při vašem rozhodování.


Jak budu postupovat po vyzkoušení?
Pokud se rozhodnete využívat Customer Monitor ve své firmě, máte dvě možnosti:

a) Pronájem CM serveru
Vámi monitorované počítače komunikují se serverem, který provozuje naše společnost Všem klientům garantujeme bezpečnost a diskrétnost jakýchkoliv dat, stejně tak bezproblémový provoz služby. 

b) Vlastní CM server (doporučujeme pro společnosti s větším počtem počítačů nebo uživatelů)
Pokud z jakýchkoliv důvodů potřebujete využívat vlastní CM server, tento vám dodáme a nakonfigurujeme podle potřeby. Server musí z HW stránky splňovat jisté požadavky. CM server podporuje i provoz na virtuálním stroji.

O cenách za licence se dozvíte v naší společnosti a startovací promo nabídku si přečtěte na stránce ceníku. K dispozici jsou i jednoduché způsoby platby, buď online dobití kreditu přes kreditní kartu nebo na vyžádání běžná měsíční fakturace.

Pokud máte otázky technického charakteru, obraťte se na naši podporu.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.