Nadstandardní servisní řešení - Vychytávky

Customer Monitor je více než standardní nástroj

V CM existuje mnoho funkcí srovnatelných s konkurencí, ale má funkce, které byste u jiných produktů hledali marně. Jsou výsledkem hledání odpovědí na praktické otázky. Mnohé z nich jsou realizovány jako samostatná funkce v CM (například podmínka v Online monitoring Watches) nebo jsou výsledkem kombinace více prvků v CM. CM se proto vyplatí znát velmi dobře, dá vám náskok před konkurencí.

Vybrané příklady nadstandardních řešení naleznete v oblastech :

1. Zlepšení komfortu pro koncového uživatele

Výběr vychytávek :
Oznamování uživateli chybného spojení s aplikací v Cloudu decentním způsobem.    
Zálohování se samo-zapnutím počítače a vypnutím po skončení zálohování.
Uživatel s omezenými oprávněními může vybrané programy spouštět jako admin.
Start programů po zapnutí počítače nebo po přihlášení přesně v pořadí jak vyžadují aplikace.

2. Zlepšení prostředí a informovanosti pro technika

Grafická prezentace přístupových práv v NTFS (Permission Explorer) - opravte nás, ale my jsme nenašli, že by někdo na světě tuto funkci udělal.

Autonómnost C-Monitor klienta
- mnohé monitorovací softwary fungují na principu, že jsou vykonavatelem příkazů z centra a když ztratí spojení, neprovádějí žádné operace. C-Monitor funguje opačně. C-Monitor klient funkce provádí bez ohledu na spojení s řídícím centrem a po obnovení spojení dopošle výsledky nebo průběh monitorovaných veličin. Nastavení monitoringu a naplánovaných úkolů se dá realizovat bez online spojení s řídícím centrem CM Serverem, po obnovení spojení se změny přenesou na CM server.


2-měsíční detailné uchovávánií hodnot z Online monitoringu (Watches)
, resp. až 150tisíc vzorků se uchovává z každého počítače. Mnohé systémy již po pár dnech ztratí detailní pohled na vývoj sledované veličiny, ale problémy se někdy řeší déle a vy se potřebujete podívat na detail průběhu z před měsíce. V CM je to standardní funkcionalita.

Start běžné odložené zálohy C-Image ve virtuálce - Řeknete si, že dnes je migrace běžícího serveru nebo počítače běžná věc, ale to platí za předpokladu, že ten počítač je funkční běžící. Co ale v případě, že počítač již je porouchaný, nemáte identický hardware a počítač třeba po obnově uvést do původního stavu? Zjistíte, že dostat z off-line zálohy běžící stroj do virtuálky, není zrovna málo námahy a nemusí se vám to podařit vůbec i po dnech laborování. V C-Image je to funkcionalita se standardním postupem. 

 

Mnoho dalších příkladů by se dalo sem napsat, protože naprostá většina implementovaných funkcí do CM je programovaná za účelem nabídnout více než konkurence. Poznejte celé CM i pomocí této webové stránky a věříme, že objevíte další jedinečné funkce, které vám přinesou zvýšenou hodnotu a buď ušetří prostředky, čas nebo vám dají náskok před konkurencí.